Par mums

Paulig - kvalitatīvas kafijas mājvieta

Bagātīga un izcila kafija vienmēr bijusi būtiska Paulig daļa. Paulig darbu raksturo patiess uzņēmējdarbības gars un spēja turēties priekšgalā, radīt jaunas tendences. Šis skaidrojums aptver mūsu kompetenci un tradīcijas kopš 1876. gada, kad Gustavs Pauligs dibināja šo uzņēmumu.

Paulig kafijas zīmoli ieņem spēcīgas pozīcijas Somijas un Baltijas tirgos. Mēs pārdodam un tirgojam grauzdētu kafiju, gatavus kafijas dzērienus, šokolādes dzērienus un filtrēšanas pakalpojumus. Paulig raksturiezīmes ir plašs zīmola produktu klāsts, nepārtraukta produktu izstrāde, vienlaidu kvalitātes kontrole, atbildība no pupiņas līdz tasītei, kā arī jaunu kafijas tendenču radīšana.

Paulig ir starptautisks pārtikas un dzērienu uzņēmums

Paulig ir ģimenei piederošs pārtikas un dzērienu uzņēmums, kas kultivē jaunu, ilgtspējīgu pārtikas kultūru – tādu, kas nes labumu gan cilvēkiem, gan planētai. Paulig nodrošina visu, kas ir garšīgs: kafiju un dzērienus, Teksasas un Meksikas virtuvi (Tex Mex) un garšvielas, uzkodas un augu valsts produktus. Uzņēmuma zīmoli ir Paulig, Santa Maria, Risenta, Gold&Green un Poco Loco.

Paulig nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēkus ar degsmi uz savu darbu 13 dažādās valstīs, un to darba motīvs ir “Garšas pilnai dzīvei”. Paulig vēlas būt pārmaiņu virzītājs, jo garša ir viens no vadošajiem spēkiem, veidojot labāku pasauli. Tas, ko mēs šodien liekam uz mūsu šķīvja vai tasītē, būs noteicošais pārmaiņām rītdien.

 

Back to top