Loģistika

Kafijas izcelsmes valstīs kafijas pupiņas pārvadā visdažādākie transporta līdzekļi- no ēzeļu mugurām līdz pat kravas auto. Pēc apstrādes laimīgās pupiņas ceļo pa jūru, caur Vācijas ostām uz Paulig grauzdētavu. Jo ātrāk laimīgās pupiņas nokļūst grauzdētavā, jo svaigākas tiek apgrauzdētas- jo labāka būs to garša. Lasi vairāk par loģistiku šeit.

Laimīgo pupiņu ceļš izcelsmes valstī

Audzētāji pārdod kafiju kā neapstrādātas vai daļēji apstrādātas kafijas ogas. Pupiņas ceļo no plantācijām uz apstrādes ražotnēm, kas parasti pieder eksporta uzņēmumiem vai audzētāju kooperatīviem.

Caur Eiropu uz Somiju

Kafijas pupiņas tiek transportētas uz Paulig grauzdētavu pa jūru, caur Vācijas ostām. Laimīgas pupiņas ceļojums no izcelsmes valsts aizņem aptuveni četras nedēļas.

"Piemēram, mūsu grauzdētava Vuosāri piepilsētā Helsinkos ir uzcelta tieši pie ostas, un pupiņas burtiski ierodas mūsu durvju priekšā."

"Piemēram, mūsu grauzdētava Vuosāri piepilsētā Helsinkos ir uzcelta tieši pie ostas, un pupiņas burtiski ierodas mūsu durvju priekšā"

Laimīgu pupiņu transportēšana uz veikaliem

Katru gadu Paulig no Helsinku un Tveras (Krievijā) grauzdētavām piegādā vairumtirgotājiem un veikalu tīkliem vairāk kā 100 miljonus dažādu kafijas iepakojumu.

Nākamais solis Laimīgas pupiņas ceļojumā

7. Kvalitātes kontrole un kafijas maisījumi (blendi)

Lasīt vairāk
Back to top