Paulig PRO

Paulig PRO

Paulig PRO - ​Garšas profesionāļiem

Izmantojiet mūsu pārtikas un dzērienu risinājumus, lai radītu garšīgu, ilgtspējīgu un ar panākumiem bagātu pieredzi.

Paulig PRO ir jauns zīmolu, produktu un cilvēku kopums. Mēs esam apvienojuši visus savus zīmolus, lai izveidotu pilnu maltīšu risinājumu Food service sektorā. Šis ir tikai sākums. Mūsu mērķis ir nodrošināt jūs ar garšu, kas paredzēta profesionāļiem. Mūsu piedāvājums nepārtraukti tiek attīstīts, lai apmierinātu jūsu viesu un uzņēmuma vēlmes. Sadarbībā ar pavāriem un baristām mēs vienmēr meklējam jaunas receptes un izzinām patērētāju paradumus. Vai vēlaties uzzināt vairāk? Sazinieties ar mums.

Ko piedāvā Paulig PRO?

Mēs piedāvājam ēdienu un dzērienu risinājumus. Mēs dalāmies ar savām zināšanām un iedvesmu, lai mūsu klienti varētu piedāvāt saviem klientiem labākos risinājumus. Mūsu receptes, padomi un idejas tiek apvienotas konceptos, kas palīdz ātrāk un vieglāk ieviest visus jaunumus dzīvē. Ar dažiem no konceptiem variet iepazīties zemāk.

Uzlabo savu ikdienu - sazinies ar mums!

Informācija par savāktajiem datiem ir atrodama šeit.

PRO Paulig brand
Paulig

Kafija ar bagātīgu garšu vienmēr ir bijusi Paulig pamatdarbība. Zināšanas, kas nepieciešamas, lai atlasītu labākās pupiņas, tās apgrauzdētu, samaltu un visbeidzot pagatavotu tasi kafijas, sniedzas atpakaļ līdz 1876. gadam, kad Gustavs Pauligs dibināja uzņēmumu. Kopš Paulig pārdeva savu pirmo kafijas paciņu, zīmols ir kļuvis atpazīstams un iecienīts. Lieliskā garša, jaunākās tendences un kvalitāte ir sastopama katrā kafijas tasītē. Mūsdienās Paulig ir tirgus līderis Somijā un Baltijā. Papildu plašajai tradicionālās kafijas izvēlei, klāstā ir arī aukstie kafijas dzērieni, tēja, kakao un nepieciešamie piederumi.

Santa Maria for PRO
Santa Maria

No 1911. gadā Gēteborgā, Zviedrijā nodibinātā mazā tēju un garšvielu veikala ir izaudzis vadošs Ziemeļvalstu uzņēmums, kas nodarbojas ar garšvielu un pārtikas koncepcijām un ir nozīmīgs savas nozares spēlētājs daudzviet Eiropā. Santa Maria produkciju iedala piecās galvenajās grupās: garšvielas, Tex Mex, Āzijas un Indijas ēdieni, kā arī grila ēdieni (BBQ). Kvalitāte un produktu attīstība mums ir ļoti svarīga. Pastāvīgi nodarbojamies ar pārtikas drošību, un visi mūsu ražošanas uzņēmumi ir sertificēti atbilstoši FSSC 22000 sertifikātiem. Lasiet vairāk santamariaworld.com

Back to top