Kafijas apmācības

Kafijas apmācības mūsu klientiem!

Kvalitatīva kafija ir visu mūsu darbību pamats. Mēs piedāvājam kafijas apmācības Paulig Professional pilnā piedāvājuma klientiem. Mēs apmācām kafejnīcas darbiniekus un mācām, kā ar tradicionālo espresso automātu pagatavot perfektus kafijas dzērienus uz espresso bāzes. Mēs arī veicam degustācijas, kā arī palīdzam jums atrast piemērotāko kafijas garšu jūsu birojam.

Kursi Paulig apmācībās iepazīstina ar kafijas ceļojumu no pupiņas līdz tasītei. Jūs varat uzzināt pareizās kafijas pagatavošanas metodes (espresso pagatavošana, piena putošana), smelties jaunas idejas un iedvesmu kafijas biznesam un dalīties ar aktuālām un modīgām idejām no kafijas pasaules. Kafijas apmācības ir piemērotas kafijas entuziastiem un klientu apkalpošanas personālam, kas strādā ar tradicionālo espresso automātu.

Uzlabo savu ikdienu - sazinies ar mums!

Informācija par savāktajiem datiem ir atrodama šeit.

Online shopping
Paulig Barista Institute

Pauliga Barista Institute ir mūsu mācību nodaļa un kopiena. Mēs aicinām visus kafijas profesionāļus pievienoties starptautiskajai baristu sabiedrībai, kuru pārstāv mūsu treneri Latvijā, Somijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā un Norvēģijā. Paulig Barista Institute vietnē jūs atradīsit pamācības, receptes un citu aizraujošu informāciju par kafijas pagatavošanas mākslu.

Kvalitatīvs aprīkojums profesionālai lietošanai

Neatkarīgi no tā, vai meklējat profesionālu espresso automātu vai efektīvu automātisko kafijas automātu, mūsu produktu klāsts ietver visu nepieciešamo, lai piedāvātu lielisku kafijas pieredzi tieši jūsu viesnīcā, restorānā vai kafejnīcā. Mēs pārstāvam zīmolus kā Nuova Simonelli, Thermoplan un Jura. Sazinieties ar mums, lai mēs varētu atrast labāko kafijas automātu jūsu biznesam!

Mūsu kafijas izvēle profesionāļiem atbilstoši jūsu vajadzībām

Mūsu daudzveidīgajā piedāvājumā ir kafija visām gaumēm. Mums Paulig jau ir vairāk kā 140 gadu pieredze kafijas maisījumu izstrādē un kafijas grauzdēšanā. Mēs pastāvīgi attīstām savu izlasi, sekojot jaunākajām tendencēm. Visas mūsu kafijas ir sertificētas. Mēs palīdzēsim izvēlēties no mūsu plašās izlases tieši jūsu gaumei atbilstošas kafijas!

Back to top