Paulig kā darba devējs

20.3.2023

Mēs priecājamies, ka esi izrādījis interesi par Paulig Grupu kā darba devēju!

Paulig lepojas, ka uzņēmuma darba kultūra balstās uz trim mūsu darbinieku izvirzītām vērtībām: zinātkāri, izcilību un attīstību. Savu kultūru un pieeju darbam mēs dēvējam par Paulig Way. Mēs esam vairāk nekā 2300 profesionāļu, kas darbojas 14 valstīs, un allaž ar prieku savā ģimenē uzņemam aizrautīgus cilvēkus, kuri var palīdzēt mūsu ceļā uz jauno un nezināmo. Latvijā Paulig Grupas komandu veido 12 darbinieki. Pievienojies mūsu ceļojumam!

Dodoties pretī nezināmajai nākotnei, aizrautīgi un uzņēmīgi darbinieki ir pats svarīgākais ceļabiedrs. Paulig regulāri vērtē darbinieku iesaistīšanos, uzņēmību un līdera spējas, turklāt rezultāti liecina, ka mūsu darbinieki ir patiešām ļoti aizrautīgi!

  • Talants: Mūsu mērķis ir uzlabot darbinieku spējas, zināšanas un prasmes, un, lai to nodrošinātu, mēs sniedzam iespēju dalīties ar zināšanām un gūt jaunas prasmes. Lai garantētu, ka mūsu stratēģijas tiek izpildītas pilnībā, esam izstrādājuši darbu izpildes pārvaldības procesu visā uzņēmumu grupā. Pateicoties šim procesam, mūsu darbinieki regulāri var pārrunāt sava darba rezultātus un personīgās izaugsmes iespējas. Piedaloties iekšējās izglītības programmās Taste Academy un Bean Society, mūsu darbinieki gūst zināšanas par garšu un kafijas pasauli, lai mēs savukārt varētu turpināt izplatīt labas garšas kultūru.
  • Kultūra: Mūsu kultūra ir īsts Paulig Way jeb īpašs veids, kādā strādājam un uzlūkojam lietas. Mūsu vērtības ir neatņemama kultūras daļa, turklāt katru gadu no Paulig Group darbinieku vidus tiek izvēlēti īpaši Vērtību vēstnieki. Paulig neaizmirst arī par visas grupas darbinieku labklājību un pievēršam uzmanību arī darbinieku fiziskajai, garīgajai un sociālajai labsajūtai. Mēs atbalstām darbiniekus, lai viņi justu nepieciešamo enerģiju gan pirms un pēc darba, gan tā laikā, jo tas galu galā ir viens no iemesliem, kāpēc darbs Paulig ir tik patīkams.
  • Līderība: Spēja uzņemties līdera lomu ir viena no svarīgākajām visas organizācijas panākumu atslēgām, tāpēc mēs netaupām spēkus un pastāvīgi attīstām vadības un līderības kultūru.

 

Ja vēlies nosūtīt mums pieteikumu, lūdzu seko norādījumiem Paulig Group Workday lapā: https://pauliggroup.wd3.myworkdayjobs.com/en-US/paulig/introduceYourself.

Uzzini vairāk par mums un mūsu darbiniekiem: www.pauliggroup.com/careers/

Uzzini vairāk par mūsu uzņēmuma  darbinieku motivāciju šeit:

Darbinieku motivācija

 

Paulig Grupas manifests:

 

Paulig Grupas privātuma politika darba meklētājiem: http://www.pauliggroup.com/privacy-policy-job-applicants/

 

Back to top