Tazza šokolādes dzēriens

Tazza ir izcils gardums visa gada garumā!

Šokolādes dzēriens Tazza tiek pagatavots no koncentrāta, tāpēc tā bagātīgā šokolādes garša ir unikāla. Tazza šokolādes koncentrātu var izmantot gan karstiem, gan aukstiem dzērieniem dažādās variācijās.

Tazza šokolāde ir ideāls dzēriens, kuru iekļaut savas kafejnīcas, restorāna vai tirdzniecības vietas piedāvājumā. Tā ir iespēja ieviest patīkamas pārmaiņas biroja kafijas klāstā. Turklāt, Tazza šokolādes koncentrātā izmantotais kakao ir Rainforest Alliance sertificēts.

Tazza šokolādes priekšrocības:
  • Veicina pārdošanu. Ar Tazza jūs varat iegūt lielāku peļņu, salīdzinot ar dzērieniem pudelēs.
  • Sekmē klientu pieaugumu. Patērētājiem ir dažādas vajadzības. Dažiem patīk kafija, citiem vairāk tējas, taču ir arī šokolādes dzērienu baudītāji.
  • Uzlabo klientu apmierinātību. Patīkamā Tazza šokolāde ir pieredze, kas paspilgtinās jūsu ikdienu.
  • Darbības ar ietekmi. Atbildīgi produkti atbalsta jūsu ilgtspējības tēlu. Tajā pašā laikā, jūs uzlabojiet kafijas audzētāja labklājību - tasīti pie tasītes!
Tazza stick
Karstā šokolāde Tazza Stick, 50 gab., Rainforest Alliance
Tazza powder
Tazza Hot Choco, karstā šokolāde, 1kg
Uzlabo savu ikdienu - sazinies ar mums!

Informācija par savāktajiem datiem ir atrodama šeit.

Tazza šokolaadijook
Tazza – baudi karstu, dievini aukstu

Tagad ir jauns, kārdinošs veids kā pasniegt gardo Tazza – auksta šokolādes dzēriena veidā. Tazza ir plaši pazīstama un iecienīta karstā šokolāde, taču tā var tikt pagatavota arī kā unikāls aukstais dzēriens. Izmantojiet iespēju veicināt pārdošanu ar Tazza visa gada garumā, jo aukstie šokolādes dzērieni ir īpaši populāri tieši pavasarī un vasarā.

Kā iegūt vairāk no Tazza:

✓ Pievienojiet lielāku krūzītes izmēru īstiem šokolādes mīļiem ✓ Izmēģiniet vieglas un izdevīgas receptes karstiem un aukstiem dzērieniem ✓ Veidojiet kombinācijas ar karstu vai aukstu Tazza ✓ Izmantojiet Tazza reklāmas materiālus

Back to top