Lease a coffee machine

Kafijas aparātu iegāde

Pirkt vai nomāt kafijas aparātus

Izvēloties Paulig PRO kafijas aparātu, mūsu pārdošanas speciālisti palīdzēs jums atrast risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Mēs piedāvājam ne tikai kvalitatīvus kafijas aparātus, bet arī augstākās klases servisu, apkopi un klientu atbalstu. Kā mūsu klients jūs vienmēr saņemsiet ekspertu atbalstu visos ar kafiju saistītajos jautājumos no mūsu pārdošanas, klientu apkalpošanas un servisa komandām.

Mēs strādājam, lai nodrošinātu kvalitāti katrā posmā, sākot ar kafijas pupiņu kvalitāti un beidzot ar kafijas baudīšanu. Pateicoties mūsu ilgajai pieredzei, mēs varam piedāvāt ekspertīzi katrā kafijas aparāta iegādes posmā: kafijas automāta un pareizo pupiņu izvēlē, vislabākā kafijas automāta vietas izvēlē un personāla apmācībās. Mēs arī atbalstām savus partnerus ar reklāmas materiāliem.

Kāpēc izvēlēties Paulig kafijas automātu?
  • Pilna servisa risinājums. Mēs piedāvājam visu, sākot no kafijas automātiem līdz kafijas pupiņām un kafijas apmācībām.
  • Profesionāla un pieredzējusi komanda. Mūsu komanda vienmēr var ieteikt pareizo kafijas aparātu jūsu vajadzībām.
  • Profesionāla servisa un apkopes komanda. Mūsu SCA sertificētā apkalpošanas komanda strādā visā Latvijā.
  • Ērts interneta veikals. Visus produktus kafijas pagatavošanai un kafijas automātu apkopei varat ērti pasūtīt mūsu interneta veikalā.
Plaša profesionālo kafijas automātu izvēle mūsu interneta veikalā!
Nuova Simonelli Aurelia Wave
Espresso automāti
Jura Giga X8 small
Kafijas automāti Jura
Thermoplan 4c
Kafijas automāti Thermoplan
Uzlabo savu ikdienu - sazinies ar mums!

Informācija par savāktajiem datiem ir atrodama šeit.

Maintenance of coffee machine
Mēs Paulig zinām, ka baudpilns kafijas mirklis sākas ar kvalitatīvu kafiju un kafijas automātu izcilā darba kārtībā

Profilaktiska kafijas automātu apkope nodrošina, ka kafija būs svaiga nepārtraukti, pat aizņemtākajās kafejnīcās, degvielas uzpildes stacijās vai birojos. Mūsu komanda piedāvā kafijas automātu uzstādīšanu, kā arī regulāras apkopes un remontu.

Barista - Coffee Solutions for Professionals - Paulig
Mūsu SCA sertificētie profesionāļi ir jūsu rīcībā

Visi Paulig PRO pārdošanas, mārketinga, kā arī tehniskās apkopes darbinieki un kafijas automātu operatori ir pabeiguši SCA (Specialty Coffee Association) Barista Skills Foundation kursu, kas nodrošina viņus ar visām nepieciešamajām prasmēm, kā piemēram, atklāt ar garšu saistītos trūkumus kafijā, kas pagatavota ar klienta aprīkojumu.

Pattern barista
Iepazīstiet mūsu konceptus

Jūs varat uzticēties mūsu risinājumiem, lai tie vienmēr būtu vismodernākie, jo mēs nepārtraukti sekojam jaunākajām kafijas tendencēm un atbilstoši tām izstrādājam savus konceptus. Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma vajadzībām, mūsu plašā produktu izvēle piedāvā risinājumu, kas ietver ne tikai augstas kvalitātes kafiju, bet arī visu, kas nepieciešams lieliskai kafijas pieredzei.

Back to top