Coffee Sercvice for Professionals - Paulig.jpg

Kafija viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām

Kafijas automāti un serviss visiem ēdināšanas jomas pārstāvjiem!

Mēs vēlamies palīdzēt jums nopelnīt naudu ar kafiju un tajā pašā laikā apkalpot klientus pēc augstākajiem standartiem. Kad par visiem sīkumiem ir padomāts, nodrošināt izcilu kafijas pieredzi ir pavisam vienkārši. Mēs rūpīgi izplānojam jūsu atrašanās vietas, vides un kafijas apjoma vajadzības un izvēlamies atbilstošāko kafijas risinājumu tieši jūsu uzņēmumam.

Mūsu plašajā pakalpojumu klāstā ietilpst viss, ieskaitot augstākās kvalitātes kafiju, profesionālai lietošanai paredzētus kafijas automātus, koncepcijas un reklāmas materiālus tieši jūsu viesnīcām, restorāniem un kafejnīcām. Kā arī, mēs nodrošinām apmācību jūsu personālam par visu, kas saistīts ar kafiju.Laipni lūdzam iepazīt un izzināt mūsu risinājumus un konceptus profesionālai kafijas lietošanai tieši jūsu uzņēmumam!

Coffee for Cafes - Paulig
Klientu pieredzes uzlabošana un ienesīgas izaugsmes radīšana kopā
 • Plaša produktu izvēle. Mūsu plašā produktu izvēle un iedvesmojošās idejas palīdz jums veicināt pārdošanu un piesaistīt jaunus klientus.
 • Uzņēmuma tēla veidošana. Piedāvājot klientiem Paulig kafiju, tie saņem vērtīgu, augstas kvalitātes kafiju, un tas uzlabo jūsu uzņēmuma tēlu.
 • Klientu lojalitāte. Apmierināts klients tērē vairāk laika un naudas, kā arī ir gatavs maksāt par labu servisu un atgriezties vēl.
 • Kopā mēs veidojam atbildīgu biznesu. Izvēloties Paulig savam uzņēmumam, jūs tieši ietekmēsiet kafijas audzētāja labklājību - tasīte pie tasītes!
Kafijas automāti un serviss
Nuova Simonelli feeling picture
Kafija, kas piemērota profesionāļiem viesnīcās, kafejnīcās un restorānos, kuri vēlas pasniegt baristas līmeņa espresso dzērienus.
 • Kvalitatīvs espresso automāts un dzirnaviņas
 • Sertificēts apkopes serviss
 • Kafijas apmācības jūsu personālam
 • Plaša kafijas izvēle profesionāļiem
 • Reklāmas materiāli (aksesuāri, POS materiāli)

 

Jura X8 small
Kafija, kas radīta tiem, kas novērtē efektivitāti, ātrumu un kvalitāti. Mēs atradīsim labāko risinājumu jūsu kafijas piedāvājumam jebkuros apstākļos.
 • Kvalitatīvs automātiskais kafijas automāts Jura
 • Sertificēts apkopes serviss
 • Apmācība kafijas automātu apkopei
 • Kafijas izvēle profesionāļiem
 • Reklāmas materiāli (aksesuāri, POS materiāli)

 

Thermoplan- coffee solution for professionals
Automātisku kafijas automātu risinājums aizņemtiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, viesnīcām, veikaliem vai kioskiem
 • Kvalitatīvs kafijas automāts Thermoplan
 • Sertificēts apkopes serviss
 • Apmācības kafijas automātu apkopei
 • Kafijas izvēle profesionāļiem
 • Reklāmas materiāli (aksesuāri, POS materiāli

 

Online shopping
Barista - Coffee Solutions for Professionals - Paulig
Mūsu SCA sertificētie profesionāļi ir jūsu rīcībā

Visi Paulig Professional pārdošanas, mārketinga, kā arī tehniskās apkopes darbinieki un kafijas automātu operatori ir pabeiguši SCA (Specialty Coffee Association) Barista Skills Foundation kursus, kas nodrošina viņus ar visām nepieciešamajām prasmēm, kā piemēram, atklāt ar garšu saistītos trūkumus kafijā, kas pagatavota ar klienta aprīkojumu.

Nuova Simonelli coffee machine
Kvalitatīvs aprīkojums profesionālai lietošanai

Neatkarīgi no tā, vai meklējat profesionālu espresso automātu vai efektīvu automātisko kafijas automātu, mūsu produktu klāsts ietver visu nepieciešamo, lai piedāvātu lielisku kafijas pieredzi tieši jūsu viesnīcā, restorānā vai kafejnīcā. Mēs pārstāvam zīmolus kā Nuova Simonelli, Thermoplan un Jura. Sazinieties ar mums, lai mēs varētu atrast labāko kafijas automātu jūsu biznesam!

Mūsu kafijas izvēle profesionāļiem atbilstoši jūsu vajadzībām

Mūsu daudzveidīgajā piedāvājumā ir kafija visām gaumēm. Mums Paulig jau ir vairāk kā 140 gadu pieredze kafijas maisījumu izstrādē un kafijas grauzdēšanā. Mēs pastāvīgi attīstām savu izlasi, sekojot jaunākajām tendencēm. Visas mūsu kafijas ir sertificētas. Mēs palīdzēsim izvēlēties no mūsu plašās izlases tieši jūsu gaumei atbilstošas kafijas!

Maintenance of coffee machine
Profesionāla kafijas automātu apkope un serviss

Mēs vēlamies nodrošināt kvalitāti katrā posmā, sākot no pupiņām un beidzot ar baudu dzert kafiju. Visi prasmīgie darbinieki mūsu tehniskās apkopes dienestā ir izgājuši apmācību Paulig Barista institūtā un palīdz nodrošināt nepārtrauktu augstas kvalitātes kafijas piegādi jums visā Latvijā.

Pattern barista
Iepazīstiet mūsu koncepcijas

Jūs varat uzticēties mūsu risinājumiem, lai tie vienmēr būtu vismodernākie, jo mēs nepārtraukti sekojam jaunākajām kafijas tendencēm un atbilstoši tām izstrādājam savus konceptus. Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma vajadzībām, mūsu plašā produktu izvēle piedāvā risinājumu, kas ietver ne tikai augstas kvalitātes kafiju, bet arī visu, kas nepieciešams lieliskai kafijas pieredzei.

Back to top