Coffee in store environement

Kafija līdzņemšanai

Kafija līdzņemšanai veikalos un degvielas uzpildes stacijās

Uzlabojiet klientu apkalpošanu un klientu apmierinātību, izmantojot labāko kafijas risinājumu, kurā ietilpst dažāda veida kafija, kafijas automāti, piederumi un kafijas stacija visu veidu veikaliem un uzgaidāmajām vietām.

Turklāt, izmantojot kafijas pakalpojumus jūsu uzņēmumā, jūs varat efektīvi sekmēt pārdošanu: klienti ilgāk uzturēsies jūsu veikalā un atradīs preces, kuras iegādāties kopā ar gardo kafiju. Pasniegt svaigu kafiju no īstām kafijas pupiņām ir pavisam vienkārši, pa vienai tasītei ar vienas pogas spiedienu.

Mēs esam izveidojuši vienkāršu kafijas risinājumu degvielas uzpildes stacijām, veikaliem un uzgaidāmajām telpām. Tas aptver visas jūsu vajadzības, ieskaitot kafijas automātu, sastāvdaļas, piederumus un servisa līgumus. Vajadzības gadījumā jūsu kafijas zonai ir pieejami arī dažādi reklāmas materiāli.

Coffee to go Thermoplan
Laba kafija ir daļa no kvalitatīvas apkalpošanas pieredzes!
  • Klientu lojalitāte. Apmierināts klients ir pozitīvi noskaņots pret jūsu uzņēmumu, ir lojāls un vēlēsies atgriezties pie jums.
  • Iegūstiet jaunus klientus. Augstas kvalitātes kafija ļauj jums izcelties starp konkurentiem. Laba apkalpošanas pieredze ir neaizmirstama, tāpēc klienti jūs rekomendēs arī saviem draugiem.
  • Darbība ar ietekmi. Kopā mēs veidojam atbildīgu biznesu. Izvēloties Paulig savam uzņēmumam, jūs uzlabojiet kafijas audzētāja labklājību - tasīti pie tasītes!
  • Klientu apmierinātība. Apmierināts klients tērē vairāk laika un naudas, kā arī ir gatavs maksāt par labu servisu.

 

Kafijas automāti
Thermoplan 4c
Thermoplan Black &White 4c automāts
Magellan 2 2
Paulig Magellan 2 kafijas automāts
Uzlabo savu ikdienu - sazinies ar mums!

Informācija par savāktajiem datiem ir atrodama šeit.

Takeaway coffee gas station
Nepārtraukta augstākās kvalitātes kafijas plūsma

Piedāvājiet klientam augstas kvalitātes karstos dzērienus no mūsu automātiskajiem kafijas automātiem jūsu veikalā vai degvielas uzpildes stacijā. Kafijas automātiem ir pieejama plaša apmaksas sistēmu izvēle, un mēs vienmēr rīkojam apmācību par kafijas automātu lietošanu un uzstādīšanu. Augstākās kvalitātes kafijas stacija priecē klientus un liek viņiem atgriezties vēl biežāk!

Thermoplan 4 feeling
Kafijas stacijas jūsu telpās

Mūsu prasmīgie Paulig PRO eksperti palīdzēs jums izvēlēties un noformēt kafijas staciju, kas vislabāk atbilst jūsu telpai un videi, ieskaitot visu nepieciešamo, kā piemēram, augstas kvalitātes kafijas automātus, kafiju, piederumus un apkopes servisu.

Thermoplan 4 maintenance
Profesionāla kafijas automātu apkope un serviss

Mēs vēlamies nodrošināt kvalitāti katrā posmā, sākot no pupiņām un beidzot ar baudu dzert kafiju. Visi prasmīgie darbinieki mūsu tehniskās apkopes dienestā ir izgājuši apmācības Paulig Barista institūtā un palīdz nodrošināt nepārtrauktu augstas kvalitātes kafijas piegādi jums visā Latvijā.

Mūsu kafijas izvēle profesionāļiem atbilstoši jūsu vajadzībām

Mūsu daudzveidīgajā piedāvājumā ir kafija visām gaumēm. Mums Paulig jau ir vairāk nekā 140 gadu pieredze kafijas maisījumu izstrādē un kafijas grauzdēšanā. Mēs pastāvīgi attīstām savu izlasi, sekojot jaunākajām tendencēm. Visas mūsu kafijas ir sertificētas. Mēs palīdzēsim izvēlēties no mūsu plašās izlases tieši jūsu gaumei atbilstošas kafijas!

Back to top