Cold Brew kafija

Veiciniet kafijas pārdošanu ar unikālo Cold Brew kafiju!

Cold Brew kafija ir maigs, auksts dzēriens, kas pagatavots, noturot svaigi maltu kafiju aukstā ūdenī. Aukstās brūvēšanas procesā ierasto karstumu kompensē laiks. Cold Brew dzērienus var piedāvāt vienkāršā veidā, tikai pievienojot ūdeni vai sajaucot tos ar pienu vai augu bāzes dzērienu. Cold Brew ir lieliska sastāvdaļa arī dažādiem kokteiļiem!

Četri iemesli izmēģināt:
  • Pavisam viegli - uzreiz gatava lietošanai: vienkārša bāze dažādiem dzērieniem ar ilgu glabāšanas laiku
  • Ilgtspējīga: godīga tirdzniecība, organiska, efektīva kafijas izmantošana
  • Vairāki veidi, kā paplašināt savu piedāvājumu ar lielu peļņu
  • Dažādi pārdošanas atbalsta elementi
Paulig kafijas koncentrāts Cold Brew
Cold Brew stikla glāzes, 400 ml
Cold Brew krūzītes līdzņemšanai
Uzlabo savu ikdienu - sazinies ar mums!

Informācija par savāktajiem datiem ir atrodama šeit.

Esam atvieglojuši jums procesu

Jauns, vienkāršs veids, kā pagatavot aukstās kafijas dzērienus. Paulig Cold Brew koncentrāts ir Cold Brew kafija, kuru var izmantot kā vienu no sastāvdaļām, gatavojot aukstos kafijas dzērienus. Paulig Cold Brew kafijas koncentrāta garšā jūs varat sajust maigas šokolādes notis ar riekstu niansēm un lakricas pieskārienu ar smalku ogu skābumu ...

Viens produkts – daudz veidu to atklāt!

Jauns, vienkāršs veids, kā pagatavot aukstās kafijas dzērienus. Paulig Cold Brew koncentrāts ir Cold Brew kafija, kuru var izmantot kā vienu no sastāvdaļām, gatavojot aukstos kafijas dzērienus. Paulig Cold Brew kafijas koncentrāta garšā jūs varat sajust maigas šokolādes notis ar riekstu niansēm un lakricas pieskārienu ar smalku ogu skābumu ...

Viens produkts – daudz veidu to atklāt!

Cold Brew kafijas koncentrātu var izmantot neskaitāmos dažādos dzērienos. Vienkārši pievienojiet daļu koncentrāta un daļu piena - vai augu izcelsmes dzērienus, limonādi, gāzētu ūdeni, saldējumu, kokosriekstu ūdeni utt. Ļaujiet vaļu iztēlei! Veidojiet piedāvājumu atbilstoši dienas laikam. Piedāvājiet kafijas dzērienus enerģijas devai rītiem un gardus kokteiļus vakariem.

Groovu Cold Brew
Veiciniet pārdošanu!

Pirkuma izvēle parasti tiek veikta pirms ierašanās tirdzniecības vietā, tāpēc, radiet kārdinājumu jau ielās ar mūsu reklāmas materiāliem. Tāpat varat piekļūt mūsu iedvesmojošajām Paulig Barista Institute receptēm un materiāliem, kas radīti, lai palielinātu pārdošanas apjomus, tādējādi saņemot plašu mārketinga atbalstu un rosinātu jūs izmēģināt kaut ko jaunu. Sazinieties ar mums un mēs pastāstīsim vairāk!

Back to top