Pattern Barista main image

Profesionāļiem

Paulig PRO palīdz jums radīt patīkamus un baudāmus kafijas mirkļus birojos, kafejnīcās, restorānos, degvielas uzpildes stacijās un uzgaidāmajās zonās. Mūsu kafijas risinājums piedāvā visu  nepieciešamo: no augstas kvalitātes kafijas pupiņām līdz uzticamiem kafijas automātiem! Aplūkojiet mūsu piedāvājumu zemāk.

 

Paulig PRO - Garšas profesionāļiem

Mēs esam apvienojuši visus savus zīmolus, lai izveidotu pilnu maltīšu risinājumu Food service sektorā. Sadarbībā ar pavāriem un baristām mēs vienmēr meklējam jaunas receptes un izzinām patērētāju paradumus, lai sniegtu labāko.

Uzziniet vairāk par PRO

Jura feeling
RISINĀJUMI JUMS
Office 768x445
Birojs
Individuāli kafijas risinājumi Jūsu birojam
Mūsu pārstāvji palīdzēs atrast vislabāko kafijas risinājumu: kafijas pupiņas, malta kafija, kafijas automāti un kafijas piedevas. Izvēlieties sev labāko risinājumu un izbaudiet augstākās klases produkciju un servisu.
Horeca 768x445
Horeca
Kafijas risinājums kafejnīcām, restorāniem un viesnīcām
Plašs kafijas pupiņu un maltas kafijas piedāvājums, kafijas automāti, kafijas piedevas, kafijas apmācības un reklāmas materiāli. Uzziniet vairāk!
Store 768x445
DUS
Uzlabojiet klientu apkalpošanu un klientu apmierinātību
Izmantojot labāko kafijas risinājumu, kurā ietilpst dažāda veida kafija, kafijas automāti, piederumi un kafijas stacija visu veidu veikaliem un uzgaidāmajām vietām. Uzziniet vairāk!
Thermoplan 4 feeling
Kafijas iekārtu noma un iegāde
Mūsu piedāvājumā ir augstākās klases automāti, kam nodrošinām nepieciešamās apkopes un tehnisko atbalstu. Ja Jūs izvēlēsieties nomāt kafijas iekārtu no Paulig, Jūsu bizness iegūs papildus pievienoto vērtību. Uzziniet vairāk par mūsu piedāvāto servisu.
Kafijas automātu apkope un serviss
Kafijas automātu apkope un serviss
Baudpilns kafijas mirklis sākas ar kvalitatīvu kafiju un kafijas automātu izcilā darba kārtībā. Profilaktiska kafijas automātu apkope nodrošina, ka kafija būs svaiga nepārtraukti, pat aizņemtākajās kafejnīcās, degvielas uzpildes stacijās vai birojos. Mūsu klientiem nodršinām kafijas automātu uzstādīšanu, regulāras apkopes un remontu.
Latte art
Kafijas apmācības
Mēs piedāvājam kafijas apmācības Paulig klientiem un sadarbības partneriem. Visi mūsu darbiniekieki ir pabeiguši SCA (Specialty Coffee Association) Barista Skills Foundation kursus.
Customer service
Kā mēs varam palīdzēt?
Mūsu pārstāvji dalīsies ar savu pieredzi, lai atrastu labāko kafijas risinājumu tieši jūsu vajadzībām.
Sazinieties ar mums, lai iegūtu savu piedāvājumu!

Informācija par savāktajiem datiem ir atrodama šeit.

Back to top